Czy ból głowy i karku oraz stan podgorączkowy mogą świadczyć o boreliozie?

Witam robiłam test na bolerioze IGM wynosi mi : 173 a IGG wynosi mi 143 , lekarz postanowił zrobić mi test western blot. Co robić jeśli test wyjdzie ujemny a mam wyniki bardzo podwyższone , gdzie szukać pomocy i jak to interpretować bo jednak mam tą bolerioze czy nie , objawy mam takie jak bóle karku mięśni kości strzelelajace bóle głowy stan podgoraczkowy co robić ? Proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna pani udać się do lekarza chorób zakaźnych, który odpowiednio oceni pani stan kliniczny (łącznie z badaniami) i w razie potrzeby zleci niezbędne leczenie.