Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ból głowy może powodować stres czy problemy z kręgosłupem?

Dzień dobry, Mam trudną sytuację w rodzinie - mama na intensywnej terapii po udarze. Od kilku dni bardzo boli mnie głowa, od odcinka szyjnego kręgosłupa. Zrobiłam zdjęcie rtg kręgosłupa. W linku wysyłam zdjęcie: http://iv.pl/images/05138155513134248802.png . Czy z moim kręgosłupem jest coś nie tak, czy boli mnie głowa zwyczajnie od stresu? Bardzo proszę o odpowiedź. Z wyrazami szacunku.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Dzień Dobry Pani, Pochylam się nad Pani niepokojem, dotyczącym stanu zdrowia Pani Mamy. Niestety na Portalu nie ma możliwości postawienia szczegółowej diagnozy, na podstawie RTG. Ból, głowy, który Pani odczuwa, może być napięciowym i stresowym, promieniującym do kręgosłupa szyjnego. Gdyby ból, utrzymywał się będzie potrzeba konsultacji z lekarzem, najpierw z lekarzem pierwszego kontaktu. Z mojej strony, zachęcam Panią do zadbania o siebie, zwracając się z prośbą o wsparcie emocjonalne i fizyczne Pani bliskich. Życzę Pani i Mamie pozytywnych wiadomości, Irena Mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety