Czy ból i opuchlizna nóg mogą być spowodowane kręgosłupem?

Witam Mam 32 lata mam już od jakiegoś czasu problem z bólem obu nóg. Ból zlokalizowamy jest najbardziej w wewnętrznej i tylnej części obu ud.bol także pojawia się w tylnej części łydek. Ból wygląda tak jakbym miał zakwasy, wystepuje tkliwość tych bolacych miejsc w udach ból jest taki sam w obu nogach. Nie co ustepuje jak stoję nasila sie podczas siedzenia i leżenia. Czuje tez jakbym miał naciagnete ścięgna. Nie jest to spowodowane urazem ani ćwiczeniami. Tryb pracy mam przedewszystkim siedzący waga 110 kg 180 wzrostu takze otyłosć. Po pracy siedzacej pracuje czesto na drabinie. Uda nie są czerwone ani nadmiernie ciepłe, ani opuchnięte. Jeżeli chodzi o kręgosłup to mam problemy bywalem juz na rehabilitacjach. Bylem u lekarza pierwszego kontaktu i po opisanych przeze mnie dolegliwosciach stwierdzil, ze to cos moze być od kręgosłupa i przepisał neurovit. Czy te bóle moga byc od kregoslupa czy moze cos ze strony bardziej ukladu krwionośnego jakies skrzepy? Pozdrawiam Kamil

Ja skierowałabym Pana do chirurga naczyniowego celem badania USG doppler naczyń żylnych. To mogą być objawy niewydolności żylnej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.