Czy ból i pieczenie podczas stosunku to objaw chorobowy czy uraz mechaniczny?

Witam. Podczas stosunku odczuwam ból/pieczenie i leci krew lecz w niewielkich ilościach, przez krótki czas. Dodam, że miałam 3 stosunki i są to moje pierwsze stosunki. Czy to jakiś objaw chorobowy czy raczej jakiś uraz mechaniczny? Partner ma znaczny rozmiar a ja jestem drobna. Stosunki odbywały się w dni niepłodne (wizyta u gin miała miejsce prawie 2 tyg temu i gin powiedziała, że owulacja nastąpi prawdop. 3 dni po wizycie, stosunki odbywały sie 5 dni po wizycie, z zabezpieczeniem).

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję spróbować zastosować żel nawilżający. Być może problemem jest suchość w okolicach intymnych.