Czy ból kości może mieć związek z zabiegami w sanatorium?

Witam serdecznie, Jestem po 3-tygodniowym pobycie w sanatorium, gdzie korzystałam z zabiegów: laser, fonoforeza, krioterapia, kąpiel wirowa na stawy kolanowe i skokowe. Po powrocie do domu mam ogromne bóle kości: szczególnie bioder, ud i rąk. Nigdy nie miałam takich dolegliwości. Czy przyczyną mogą być powyższe zabiegi? Przyznam, że jestem przerażona. K.

Powiązanie wymienionych zabiegów z opisanymi dolegliwościami jest bardzo, bardzo, bardzo mało prawdopodobne. Należy szukać innych przyczyn... Pozdrawiam