Czy ból może wynikać z nieprawidłowej pozycji snu?

Witam. Mam 25lat, dzisiaj po wstaniu z łóżka nie mogłam schylic się do przodu ani wygiac ciała do tylu, bolą mnie plecy pod lopatkami oraz jak próbuje się schylic ból promieniuje na brzuch i na boki. Dodam że obudzilam sie w pozycji-ciało miałam wygięte do tylu, widocznie w takiej pozycji musiałam spać. Czy ten ból może być od Niepoprawnej pozycji podczas snu? Jak mogę sobie pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy są nadal konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.