Czy ból nerek po kreatynie jest normalny?

Dzien dobry.mam pytanie od 2 dni biore kreatyne 10 gram na dzien. Dzis rano zaczelo mnie bole z prawej strony pomiedzy brzuchem a plecami na dole niewiem czy to nerka. Pytalem znajomych i mowili mi ze tez na poczatku po kreatynie bolały ich nerki czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

osobiście odradzam i koniecznie wykonać badania z krwi odnośnie nerek