Czy ból nóg podczas siedzenia ma związek z zakrzepica?

Jestem po poronieniu. Z badań, które zlecił mi ginekolog wyszło, że przy następnej ciąży będę musiała przyjmować heparynę. W krwi tworzą się zakrzepiny (?). Od jakiegoś czasu bolą mnie całe nogi podczas siedzenia w pracy. Ból ustępuje natychmiastowo, gdy wstanę. Czy to może być także związane z zakrzepami? Do jakiego lekarza powinnam się udać?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u chirurga naczyniowego, który zleci wykonanie odpowiednich badań i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!