Czy ból oka to normalny objaw przy rosnących ósemkach?

Witam ! Mam do usunięcia wszystkie zeby mądrości chirurgicznie ,jedną usunelam ponad miesiąc temu ,w poniedziałek mam usuwać kolejną,strasznie źle się cały czas czuje ,boli mnie głowa ,uszy ,mam zapuchniete dziasla ,lekki szczekoscik i od jakiegoś czasu boli mnie oko .Czy ból oka to normalny objaw przy rosnących osemkach ? Czy może być to coś poważniejszego ?

Witam serdecznie,
Opisane objawy ponad miesiąc po usunięciu zęba są powodem do niepokoju. Należy pilnie udać się do stomatologa, ustalić przyczynę i się nią odpowiednio zająć. Na pewno nie można usuwać kolejnych zębów, dopóki te objawy się utrzymują.
Opisywane objawy najprawdopodobniej wskazują na stan zapalny w okolicy usuniętego zęba, który promieniuje wzdłuż nerwu.