Czy ból pachwiny oraz dolnych mięśni brzucha mogą świadczyć o przepuklinie?

Witam, od jakichs dwoch miesiecy boli mnie pachwina oraz dolne miesnie brzucha. Od miesiaca nic nie robie bo myslalem ze to jakis mikrouraz albo zakwasy lecz niestety nic nie przechadz. Podejrzewam ze moze to byc przepuklina do jakiego lekarza sie udać na potwierdzenie diagnozy oraz dalsze leczenie czy zabieg. Z gory dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

W pierwszej kolejności proszę się udać do lekarza rodzinnego, który Pana zbada i w razie potrzeby skieruje do chirurga.