Czy ból piersi oznacza możliwość zajścia w ciążę?

Witam, dziś mija 39 dzień cyklu , w 8 dniu miałam przeprowadzone badanie hsg . Staramy się o dziecko od ponad roku. Od kilku dni bolą mnie piersi, od wczoraj boli brzuch podobnie jak przed miesiączką z tym że tylko przy wysiłku.. test ciążowy robiłam w poniedziałek niestety negatywny.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.