Czy ból pleców to efekt przeziębienia?

Dzień dobry, moje pytanie dotyczy bólu pleców. Zaraz po 1. stycznia zaczęły "boleć" mnie plecy na wysokości łopatek i w połowie. Na początku było to uczucie lekkiego dyskomfortu. Później pojawiło się tak jakby pieczenie, a w końcu zaczęło pobolewać. Nie biorę leków przeciwbólowych, bo ból nie jest duży, ale daje o sobie znać szczególnie w nocy. Dziś również obudziłam się z bóle dokładnie nad pośladkami. Boli szczególnie przy zmianie pozycji. Prześwietlenie klatki miałam robione w październiku 2016r. i było w normie. Dodam, że jestem osobą otyłą i leczę się na niedoczynność tarczycy od 2015r. (Euthyrox 88) i silne lęki dokładnie od 12. stycznia (Asertin 100 i Trittico 150). Czy powinnam z tym bólem pójść do lekarza? A może jest to np. jakieś przeziębienie po Nowym Roku? Może więcej ruchu po prostu pomoże?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie zglasic się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć