Czy ból po porażeniu prądem przejdzie?

Witam. Zostałam porażona prądem o mocy 83V pracując chwyciłam kabel który był w niewidocznym miejscu zepsuty i chwyciłam metal. Trwało to parę sekund nie potrafię określić dokładnie ile, lecz po odkopnięciu metalu nogą poczułam silne bóle w mięśniach prawej i lewej ręki. Nie potrafię za bardzo ich dźwigać. Byłam w szpitalu na na obserwacji serca i wszystko jest w porządku, ale chciałam się dowiedzieć czy będę mogła po jakimś czasie normalnie funkcjonować, czy ból który mi doskwiera przejdzie? Mam 26 lat 60 kg i 168cm

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli ból nadal sie utrzymuje proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzi emożna coś więcej powiedzieć