Czy ból pod pachą jest bólem neuralgicznym?

Witam mam 32 lata w czerwcu przeszłam półpaśca w okolicach za uchem . Niestety moja pani doktor zdiagnozowała u mnie neuralgie. Dodatkowo dodam że niepokoi mnie ból pachy po tej stronie . Czy jest to możliwe że to bóle neuralgiczny . Jestem po wszystkich badaniach usg rtg tomografi głowy i morfologi pełnej crp 0 ob 10 badania pozostałe z krwi wszystki w normie

Lek. Paweł Szadkowski

Neuralgia dotyczy nerwu okolicy, w której był półpasiec. Okolicę pachy zaopatrują inne nerwy, jest to mało prawdopodobne, aby miało to coś wspólnego z przebytym półpaścem.