Czy ból pod żebrami może świadczyć o nawrocie stłuszczenia wątroby?

Dziś dobry od jakiegoś czasu doskwiera mi ból z prawej strony przy ostatnim z żeber tak na wysokości pępka. Nadmienie że miałem kiedyś stłuszczenie wątroby, martwię się czy to nie jest spowrotem to wiek 34 lata

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego, który Pana zbada, zleci odpowiednie badania laboratoryjne oraz USG brzucha i na podstawie ich wyników postawi diagnozę i zdecyduje o odpowiednim leczeniu. Pozdrawiam!