Czy ból podbrzusza może świadczyć o ciąży?

Mam 25 lat, dwa miesiace temu skonczylam tabletki antykoncepcyjne. Ostatnia miesiaczke mialam na pewno 3-7.05 i nie pamietam czy mialam okres w czerwcu... robilam dwa testy ciazowe : jeden jest pozytywny, drugi negatywny. Nie czuje mdlosci, wiekszego zmeczenia, nie mam problemow z zapachami czy bolu piersi. Podbrzusze pobolewa mnie 3 dzien z rzedu. Miedzy ostatnia 100% miesiaczka, kochalam sie z partnerem kilka razy, jednak on nigdy nie skonczyl we mnie. W pracy mam bardzo duzo stresu. Czy mozliwa jest w tym wypadku ciaza? Niestety przez najblizsze dwa tygodnie jestem na wyjezdzie i nie mam mozliwosci by udac sie do lekarza. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekoooga a przed wizyta proponuje oznaczyć poziom beta hcg