Czy ból podczas chodzenia jest normalny u osoby po złamaniu żeber?

Mam zlamanie zebra th9 i th12 przy rdzeniu kregosupa operacja byla 2 mies temu i nosze gorset gdy siedze np na krzesle..Dzis jakos mocniej na nodze stanolem i od tamtej pory czuje takie jakies pobolewanie pieczenie na samym srodku gdzie leci kregoslup mysle w okolicy zlaman.Czy to jest tylko jakies naciagniecie miesni i samo przejdzie czy jakies uszkodzenie tych zeber tych blach tam i trzeba zglosic sie do lekarza..Prosze o odpowiedz.

Lek. Michał Lenard

W przypadku utrzymywania się objawów bólowych przez tak długi czas sugeruję wizytę u ortopedy, który Pana zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!