Czy ból podczas stosunku może być spowodowany chorobami jelit?

Witam. Czy bol podczas stosunku (glebokiej penetracji) moze byc spowodowany choroba jelit lub zrostow na jelitach?przepraszam za moze glupie pytanie.

Dzień dobry,

pytanie wcale nie jest głupie. Niestety nie mogę Pani w tym wypadku pomóc, nie jestem internistą. Jeśli ma Pani podejrzenia, co do Pani stanu zdrowia, to najrozsądnij byłoby skontaktować się ze specjalista i przeprowadzić badania, USG jamy brzusznej, kolonoskopię lub inne.

Z poważaniem.
Adam Zajączkowski