Czy ból sutków i temperatura mogą wskazywać na ciążę?

Witam mam pytanie ponieważ od kilku dni bolą mnie nie całe piersi tylko sutki, wczoraj temperatura w pochwie wynosiła 38.4 a dzisiaj już 36.8 Ostatnią miesiączkę miałam 14.11.18 owulacja obliczajac przypadła na 27.11 a razem z partnerem kochalismy się 17-18.11 czy jest możliwość że doszło do zapłodnienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa