Czy ból sutków w moim wypadku wróci?

Witam . Mam 46 latOstatnia miesiączkę miałam 24.10.Moje cykle są co 26-28dni.Kochalam się w dniu 7.10,9.10 i 13.10 bez zabezpieczenia . Okres powinnam mieć 20.10 i do tej pory nie mam.Zaznacze że 3 dni przed spodziewana miesiączka miałam ból skutków ,że nie mogłam ich dotknąć,dziwne ciągnięcia w dole brzucha, mdłości rano i senność. Po 3 dniach czyli w dniu spodziewanej miesiączki ustąpił ból sutków ,piersi są miękkie ale pozostały mdłości,senność i bol glowy.Jesli to ciąża? Ból sutkow wróci?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć odpowiedzi na Pani pytanie.
Jeśli dochodziło do zbliżeń bez antykoncepcji jedyną wiarygodną możliwością potwierdzenia lub wykluczenia ciąży i oceny, co może być przyczyną Pani dolegliwości - jest wykonanie testu ciążowego i/ lub badanie ginekologiczne.

Pozdrawiam!