Czy ból ucha ma związek ze stawem żuchwowym?

Ucho boli od 2 msc z przerwami, bolalo tez gardlo przez ostatnie 4 dni. Czesto bywam oslabiony gdy wracaja dolegliwosci. Brak kataru. Nosze aparat ortodontyczny, osemka z lewej gornej strony wyszla calkiem na dole tylko czesciowo sie przebila. I w lewym uchu boli najbardziej. Ucho sie zatyka, szumi, pulsuje podczas dzwieku. Lar. powiedziala, ze te dolegliwosci sa od stawu zuchwowego. Czy to mozliwe, ze te objawy lacza sie z ta diagnoza? Przepisala majami pph, heviran, dicortineff i voltaren...

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego przy braku efektu powyższego leczenia konieczna ponowna wizyta u lekarza laryngologa.