Mężczyzna , 23 lata Mam pytanie dotyczące ucha. Od niespełna tygodnia występuje w prawym uchu kłucie trwające góra 1-2s około 3-4 razy dziennie. Ukłucie jest dość intensywne. Laryngolog stwierdził, że ucho wporządku i w sumie to nie wie co mi dokładnie jest, zasugerował, że może to być problem z uzębieniem. Przepisał mi krople, które biorę od 3 dni, poprawia umiarkowana. Czy któryś z lekarzy się może z tym spotkał? Nerwoból, czy może to przez refluks na który choruje, czy może jednak do stomatologa na kontrolę ?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.
  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
Artykuły na ten temat
Neurologia

Szczękościsk

Szczękościsk to niemożność otwarcia jamy ustnej, która powstaje w wyniku odruchowego skurczu mięśni stawu skroniowo-żuchwowego - mięśnia żwacza, skroniowego i mięśni skrzydłowych. Mięśnie te unoszą żuchwę. Ich skurcz sprawia, że ruchy żuchwy są ograniczone...