Czy ból w nodze to normalny objaw po złamaniu stawu skokowego?

Prawie miesiąc temu miałam trójkost. złamanie stawu skokowego, założono mi śrubę i gwoździa Rusha. 2 tyg temu miałam ściągnięte szwy i założony gips syntetyczny na 7 tyg.Noga strasznie boli, piecze i mam wrażenie rozpierania w miejscu gdzie były szwy.Nie moge się poruszać o kulach bo noga od razu sinieje w palcach i drętwieje, najgorsze są noce, w dzień trzymam nogę do góry- ulga minimalna.Czy ból w nodze to normalny objaw?Proszę o pomoc.

Szanowna Pani, 3 tygodnie od operacji to okres, w ktgórym tego typu doelglwiości moga występować. Jednak każda watpliwość co do obecności obrzeku i zaburzeń ukrwienia w operowanej kończynie powinna być skonsultowana pzrez prowadzącego lekarza. Innymi słowy w takich wypadkach bez zbadania pacjenta trudnoudzielić wiążącej odpowiedzi. Pozdrawiam