Czy ból w okolicach czoła oznacza problemy z zatokami?

Witam. Od paru dni mam bol w okolicy czolowej z bolem uciskowym bolem glowy i w okolicy nosa.Czy moga to byc zatoki.

Lek. Wojciech Zygmunt

Jak najbardziej, wskazane przez panią objawy mogą być objawem zapalenia zatok przynosowych. Powinna się pani udać do lekarza rodzinnego, w celu przeprowadzenia badania fizykalnego i zebrania dokładniejszego wywiadu, by wykluczyć inne możliwości bólu głowy. Pozdrawiam i życzę zdrowia.