Czy ból w okolicach serca może świadczyć o nerwicy?

Witam, wczoraj w pracy dostałem dziwny atak Po lewej stronie blisko serca, straszny ból promieniujacy do żołądka i trudności z oddychaniem. Trafiłem na SOR dostałem leki przeciw bólowe i niby to bóle nerwowe, czy to początki nerwicy ? Jak tak czy jest szansa to wyleczyć ?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mam mało danych...

Zaprezentowane przez Pana symptomy, mogą sygnalizować o początkowej fazie zaburzeń nerwicowo-lękowych (m.in. opisany przez Pana ból w okolicy serca, trudność z oddychaniem) jako odpowiedź Pana organizmu na mocno emocjonalne zdarzenie.

Zalecana osobista konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu lub prywatnie, celem diagnostyki symptomatycznej oraz ewentualnego leczenia.

Zalecana (również) kontrolna konsultacja kardiologiczna.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam,
zalecana jest konsultacja kardiologiczna, szczegółowa diagnostyka oraz wskazane jest leczenie zaburzeń lękowych metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej.
Pozdrawiam serdecznie