Czy ból w piersiach może być związany z nerwica?

Witam. Trzy lata temu urodzilam synka. W ciąży i po porodzie miałam częste silne zapalenia piersi, w końcu musiałam spalić pokarm bo dziecko przeszło na preparat mlekozastępczy(silna alergia). Od mniej więcej 1.5 roku czuje w piersiach lekkie bóle, zakuwania, czasem również pod pachami, jakby coś mnie uwieralo. Dotykając sie, nic nie wyczuwam. Usg piersi, węzłów i tarczycy jest dobre, ginekologicznie ok, dodam że od ok 1.5 roku walcze z silną nerwica. Czy to może być z tym związane? Dziekuje.

Witam!
Proszę zgłosić problem zespołowi leczącemu Pani nerwicę - coś im nie idzie to leczenie! Przypomnę, że leczenie zaburzeń nerwicowych nie powinno się ograniczać do "terapii tabletkowej" - konieczna jest psychoterapia. Natomiast jeżeli leczenie przeciąga się w czasie to należy je wzmacniać farmakologicznie lub szukać innych metod leczenia!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.