Czy bóle brzucha i problem z oddaniem stolca po łyżeczkowaniu to normalna rzecz?

Czy bóle brzucha i problem z oddaniem stolca po łyżeczkowaniu to normalna rzecz? 16.04 miałam zabieg, minęły trzy dni a ból dalej wyglada tak samo. Nie potrafię normalnie siedzieć jak przy hemoroidach.. poszłam do apteki i Pani dała mi czopki na złagodzenie tego stanu. Czy można je przyjmować po tym zabiegu?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może Pani przyjmować czopki po zabiegu. Jeśli te dolegliwości nie mina przez 2 najbliższe tygodnie to radze udać się ponownie na konsultację ginekologiczną.