Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy bóle dłoni i stóp mogą zwiastować poważną chorobę?

Od kilku miesiecy mam dziwne dolegliwosci. Mam bole stop, dloni, klatki piersiowej, stawow zuchwowych. Raz boli to, innym razem cos innego. Bol zmienia sie w ciagu dnia, potrafi cos bolec 5 min a potem wraca za kilka godzin znowu na chwile i tak w kolo. Czy to moze byc objaw jakies konkretnej choroby? Czasami bol jest silniejszy ale raczej taki do wytrzymania i nie potrzebuje lekow przeciwbolowych. Dolegliwosci nasilaja sie jesenia i zima.
KOBIETA, 31 LAT 6 miesięcy temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Witam! Wygląda to nerwicowo, ale najpierw należy wykluczyć choroby somatyczne. Lekarz POZ, zbada fizykalnie, zleci podstawowe badania laboratoryjne z poziomami cukru, elektrolitów, TSH. Wskazana konsultacja neurologiczna, RM głowy, EEG. Jeżeli badania wypadną ujemnie to należy myśleć o nerwicy i zacząć ją leczyć: psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety