Czy bóle głowy mogą być czymś poważnym?

Dzien dobry 2 lata temu bolala mbie codziennie glowa po lewej stronie w skroniu i przestalo w tym roku a tym miesiacu znowu mbie boli pulsuje po tej samej stronie zazywam tabletki pomaga ale na chwile w nocy bardziej boli czy to moze byc cos powaznego

Witam!
Wskazane badanie fizykalne przez lekarza POZ, zrobienie podstawowych badań laboratoryjnych i w zależności od wyników dalsze postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.