Czy bóle głowy mogą być spowodowane nieudanym podaniem kwasu hialuronowego?

Witam, wypelnialam kwasem hialuronowym dolinę łez i zmarszczke pionową na czole. Cały zabieg wykonywany byl w salonie u kosmetologa.. podczas zabiegu mialam chwilowy problem z widzeniem pojawiły sie mroczki ktore po minucie zniknęły.. jestem juz tydzień po zabiegu i borykam sie z okropnymi bólami głowy czesto tez pojawiają sie mroczki i mam również zawroty głowy. Boje sie ze jest to efekt złego podania kwasu lub uszkodzenia nerwu... osoba która wykonywała zabieg nie pomogla mi z problem... nie wiem czy jest to związane z podaniem kwasu i należy go szybko rozpuścić

Opis objawów może wskazywać na poważny problem!
Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej. Prawdopodobnie należy rozpuścić podany kwas hialuronowy,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Dzień dobry, w pierwszej kolejności jak najszybciej powinna udać się na konsultacje do lekarza. Ze względów bezpieczeństwa nie podaje się kwasu hialuronowego w okolicy czoła.

Pozdrawiam