Czy bóle mogą wiązać się z wadami postawy?

Witam. Mam 18 lat, i kilka miesięcy temu trafiłem do szpitala z kaszlem, dusznościami, uciskiem w klatce piersiowej. Zrobiono mi RTG płuc i wykryto niespecyficzny cień 6-7 mm w okolicach 1 prawego żebra. Jestem biernym palaczem od wielu lat, ponadto 2 osoby w rodzinie miały już raka płuc. Lekarze twierdzą, że bóle i ucisk wiąże się z wadami postawy, a kaszel z zapaleniem zatok. Czasem wypluwam brązową wydzielinę w ślinie, jednak piję duże ilości Coli. Czy jest się czego obawiać?

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczne jest rozszerzenie diagnostyki . Proszę koniecznie udac się do lekarza chorób płuc