Czy bóle piersi mogą oznaczać nerwobóle?

Witam Mam 18 lat i 3 dni temu zaczęła boleć mnie lewa pierś. Jest to ból podobny do kłucia w głębi piersi, jakby w okolicach sutka. Nie potrafię dokładnie opisać miejsca. Sprawdzałam piersi i nie zauważyłam żadnych zgrubień. Dodatkowo piersi nie są nabrzmiałe i nie bolą przy dotyku. Czytałam dużo na portalach i podejrzewam nerwobóle związane z nową pracą rozpoczętą właśnie wtedy kiedy zaczęły się bóle, ale nie jestem pewna. Będę wdzięczna za wskazówki lub wyjaśnienia. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć