Czy bóle podbrzusza po stosunku mogą świadczyć o ciąży?

Witam,
mam 17 lat, uprawiałam po raz pierwszy seks z moim chłopakiem 19.01.2011, a dzisiaj jest 24.01.2011. Dzień po stosunku zaczął mnie boleć brzuch, źle się czułam, chciało mi się wymiotować. Nasz pierwszy stosunek wyglądał dziwnie (byliśmy zabezpieczeni), gdy zaczął go wkładać (i włożył do połowy), bardzo mnie bolało i przerwałam stosunek. Do tej pory boli mnie brzuch. Co mi jest? Czy to ciąża?

Witam serdecznie,

dolegliwości bólowe brzucha nie mają związku z ciążą. Nawet jeśli Pani zaszła w ciążę, to na jej objawy jest jeszcze za wcześnie.

Po pierwszych stosunkach mogą się pojawić dolegliwości bólowe podbrzusza. Nie świadczą one o niczym niepokojącym.

Jednak podczas stosunku mogło dojść do infekcji dróg rodnych. Gdyby dolegliwości nie ustąpiły, wskazana będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam