Czy bóle udowe są wynikiem powikłań po grypie?

witam w zeszla sobote moja 6 letnia corka dostala wysokiej goraczki do 39,5 plus zatkany nos kaszel typowe objawy grypowe, do tego skarzyla sie na bol w zgieciach kolanowych, od wczoraj goraczka przechodzi dis bez goraczki lecz prawie cala noc nie spala bo skarzyla sie na bol ud, nie przechodzi nawet po podaniu lekow p/p bolowych, czy to jakies powiklanie pogrypowe?

nie wiem ale myślę że pediatra powinien zbadać i to szybko zlecić chociaż podstawowe badania morfologia sód potas magnez ob z krwi. neurolog w razie nieustepowania objawów powinien skonsultować.