Czy bóle w krzyżu to efekt padaczki?

Witam, czy "dziwne skurcze", z krzkiem, bólem w krzyżu, wybudzeniem i zachowaniem świadomości, praktycznie za k a z d y m razem kiedy spie to moze być padaczka senna/przysenna?? Zwykłe EEG i tomograf nie wykazały żadnych nieprawidłowości ale i tak dostałam Vetire (1500 dziennie). Miałam atak padaczkowy, po zazyciu antydepresantow (Mirtagen) a potem środków nasennych (Stillnox)-próbowałam leczyć te "skurcze-wybudzania" nocne u psych, myśląc ze to stres ew. depresja :(

Dzień Dobry Pani,

Z tym pytaniem zapraszam Panią do konsultacji, do lekarza Panią prowadzącego, który zna Panią i Pani historię zdrowotną.

Z mojej strony myślę jednak, że pomocne w leczeniu dla Pani, byłoby równolegle z leczeniem farmakologicznym, wprowadzenie leczenia psychologicznego.

Życzę Pani skuteczności w leczeniu,
Irena Mielnik-Madej