Czy bóle żołądka powinny zniknąć po lekach czy nadal mogą się utrzymywać?

Witam. Jestem leczona przez lekarza rodzinnego na zapalenie żołądka od 4 tygodni . Dostaję controloc 20 mg x 2 rano. Wizytę u lekarza gastrologa mam za tydzień . USG jamy brzusznej i badania laboratoryjne w normie . Niestety nadal pobolewa mnie żołądek. Czy bóle powinny zniknąć po lekach czy nadal mogą się utrzymywać? Są mniej nasilone i zadsze ,ale nadal występują .

Lek. Paweł Szadkowski

Może konieczne będzie dołożenie jeszcze innego leku, ale to zależy od dokładnych objawów, jakie u Pani występują. Warto pamiętać o odpowiedniej diecie.