Czy botoks podany w okolice lwiej zmarszczki i zmarszczki poprzeczne czoła może spowodować worki/obrzęki pod oczami?

Witam, Czy botox podany w okolice lwiej zmarszczki i zmarszczki poprzeczne czoła może spowodować worki/obrzęki pod oczami? Czy jeśli już raz wystąpią worki pod oczami po zabiegu botoxem w okolice czoła znaczy że zabieg byl źle wykonany, czy też znaczy,że osoba ma taką skłonność i nie powinna poddawać się zabiegowi botoxu na lwia zmarszke i czoło?

Istnieje taka możliwość; rozwiązaniem jest stosowanie niewielkich dawek toksyny przez doświadczonego lekarza. Jeśli raz wystąpił problem, nie znaczy to, że będzie występował po każdym zabiegu.