Czy brak apetytu może wynikać z hipoglikemii?

Witam. Czy mając hipoglikemię reaktywną dopiero odkrytą, nieleczona mogą być takie objawy jak brak apetytu, ciągłe zawroty glowy, niezależnie co zjem, zaburzenia równowagi, wirowanie, mrowienie w nogach, duszności i okropne drżenie ciała a przedewszystkim rąk po uciśnięciu czegoś, czasem mniej czasem więcej ale cały czas jednak, otępienie drażliwość i zaburzenia serca, sennosc. Czy powinnam brać lek?

Podobne objawy powinny zostać skonsultowane z lekarzem. Zależnie od niej konieczne będzie podjęcie odpowiedniej dla tego typu cukrzycy diety i w razie potrzeby także farmakoterapii (zależnie od zaleceń lekarza). Szczególnie, jeśli objawy występują nie tylko po spożyciu posiłku (tj do 4h), ale pojawiają się częściej. Jeśli lekarz stwierdzi, że objawy mogą mieć tło emocjonalne- skieruje dodatkowo do psychologa na psychoterapię.

Witam!
W drugą stronę należy zadać pytanie: hipoglikemia może być skutkiem braku łaknienia, czyli braku apetytu! Wskazany kontakt z psychiatrą lub psychologiem i rozważenie ogólnego leczenia stanu emocjonalnego!
Powodzenia
W. Łuczkowski.