Czy brak miesiączki może być skutkiem wcześniejszego krwotoku?

Witam,przerwałam branie tabletek antykoncepcyjnych które brałam bardzo długo,mięsiączka zawsze występowała,miałam stwierdzoną krwotoczną miesiączkę,hcg nie wykazało że byłam w ciąży,teraz nie dostałam okresu,czy może to być skutek krwotoku?przerwania antykoncepcji?w dodatku źle się czuję jest mi niedobrze mam biegunke i temperature 37,czy może to być ciąża?test wyszedł ujemny.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Brak krwawienia najprawdopodobniej związany jest z utrzymywaniem się wysokiego poziomu hormonu we krwi pomimo odstawienia preparatu. W terminie podziewanej miesiączki wynik badania hcg nie powinien już dawać wyników fałszywie ujemnych, mało prawdopodobne jest więc że jest Pani w ciąży. Opóźnienie miesiączki może być również związane z infekcją przewodu pokarmowego - bo taka etiologia jest najbardziej prawdopodobną Pani dolegliwości. Jeśli objawy dotyczące przewodu pokarmowego nie będą miały tendencji do wygasania proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.