Czy brak okresu, ból prawego jajnika oraz osłabienie może oznaczać ciążę?

Dzień dobry, 1 kwietnia tego roku kochałam się z chłopakiem. Okres dostałam 4 kwietnia (trwał 4 dni). Od tego momentu (prawie 3 miesiące) nie mialam okresu. 3 testy negatywne. Ginekolog przepisał mi tabletki na wywołanie okresu, zrobił USG oraz USG dopochwowe i wszystko było w porzadku (wizyta 12 czerwca, ponad dwa miesiące po stosunku). Czuję się słabo i jest mi niedobrze od jakiegos czasu. Czasem czuje ból prawego jajnika. Jaki może być powód? Czy mogę stuprocentowo wykluczyć ciąże, skoro badania nic nie wykazały?

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli w USG dopochwowym ginekolog nie zauważył pęcherzyka ciążowego w jamie macicy, to najprawdopodobniej nie jest pani w ciąży, a problem tkwi gdzie indziej. Polecam stosować się do zaleceń ginekologa i dokonać regularnych wizyt kontrolnych. Pozdrawiam i życzę zdrowia.