Czy brak okresu i brązowe plamienie to może oznaczać ciążę?

Witam mam problem nie mam już 2 tygodnie miesiączki, robiłam test i wykazuje że nie jestem w ciąży, ale nie dziwię się jak rok temu byłam w ciąży to dopiero przez krew wykryto i moje pytanie wczoraj dostałam plamienie takie brązowe myślałam że to miesiączka lecz następnego dnia podpaska czysta proszę coś doradzić 2 razy byłam ciąży i dwa razy poronilam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa