Czy brak okresu jest spowodowany stosowaniem trittico i mkzarin?

Zazywam trittico i mkzarin 2 i pol roku.Od 5 ms spoznia mi sie miesiaczka.Czym to noze byc spowodowane? Tymi.lekami ? Dodam iz w zeszlym roku spoznila mi sie 3 ms.Wynik z cytologii oraz uag.2 lata temu byly robione badania na tsh i wpisali mala tarczyca po usg tarczycy.Hormony nie byly badane.Jakie badania powinni zlwcic ?

Przyjmowanie leków, które Pani podaje nie powinno wywołać braku krwawienia miesiączkowego. W takich przypadkach bardzo ważna jest bezpośrednia konsultacja u ginekologa oraz określenie stężenia poziomów hormonów tarczycy oraz płciowych we krwi. O wszystkim powinien zadecydować ginekolog po bezpośrednim badaniu.