Czy brak okresu jest w moim przypadku zjawiskiem normalnym?

Witam. Ostatnio przez 6 mcy brałam tabletki antykoncepcyjne Atywia Daily, okresy były raczej skąpe, ale występowały. Niestety, ogólnie nie czułam się po nich dobrze. Ostatnim razem krwawienie z odstawienia wystąpiło u mnie 15-17.08. Natomiast w tym miesiącu przy tabletkach placebo (10-16.09), ono nie wystąpiło w ogóle. Tabletki zażywam regularnie, raz zdarzyło mi się opóźnienie na końcu 3 fazy - 4h. Byłam u lekarza (11.09), ciąży nie wykryto,ogólnie wszystko w porządku. Mam problemy z pęcherzem moczowym, gdyż po wysiusianiu, ciągle czuje potrzebę. Lekarz przepisał furaginum teva, ale nie bardzo pomogło. Dodatkowo lekarz zmienił mi tabletki na vines, biorę pierwszy tydzień. Po miesiącu przerwy zaczęłam brać euthyrox i włączyłam do diety ecomer. Wszystko zbiegło się w czasie z teoretycznym wystąpieniem miesiączki. Czy to niewystapienie okresu jest zjawiskiem "normalnym"? W dodatku cały czas odczuwam bolesnosc podbrzusza, jak w trakcie trwania okresu w moim przypadku. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

czy był oznaczony poziom beta hcg?

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.