Czy brak okresu może wynikać z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

Witam miesac temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne wylykalam do konca ,pojawilo sie krwawienie z odstawienia teraz powinnam miec okres ale nie wystapil ..po odstawieniu tabletek nie współzylam ,przedtem zawsze nawet z tabletkami stosowalam(prezerwatywe )czy moge byc w ciaży? czy jest to z powodu odstawienia tab.antykoncepcyjnych mam brak okresu? .prosze o prywatnie przesłac mi odp na emaila poniewaz chcac odczytac odp na portalu na pytanie -nie wyswiela mi sie ona cala niestety dziekuje

Witam,
z poziomu portalu mamy możliwość tylko odpisania Pani przez portal - po odstawieniu tabletek możliwy powrót cyklu fizjologicznego do 6 miesięcy.
Można wykonać test ciążowy celem weryfikacji dodatkowo.
pozdrawiam