Czy brak okresu po zastosowaniu tabletek antykoncepcyjnych jest normalnym objawem?

Witam. Miałam przeprowadzony zabieg laparospokowy, usuwana torbiel itd. Po zabiegu od razu zaczęłam brać zoladex przez pół roku. Ostatni zastrzyk miałam w styczniu dawka na 3 miesiące po czym do czerwca nie miałam okresu. Lekarz dał mi tabletki hormonalne po których dostałam okres. Kolejny okres powinnam dostać około tydzień temu ale go jeszvze nie ma. Miałam jakieś 2 tyg temu jakieś delikatne objawy aby ten okres dostać, a teraz już czuje się normalnie a okresu dalej nie mam. Czy to normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i widać się do lekarza ginekologa