Czy brak okresu to wynik stresu czy ciąży?

Witam, bardzo prosZę o pomoc. Ostatni okres zaczęłam 7 stycznia (późnym popołudniem), to pierwszy dzień. Stosunek odbyłam 2 lutego, rano. Czy ciąża jest możliwa? Dziś przypada 31dzień cyklu, a ja nie mam okresu.Moje cykle są raczej nieregularne. Czy brak okresu może być spowodowane stresem zajścia w ciążę?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przyczyny mogą być różne - również stres. Proszę wykonać test ciążowy aby wykluczyć ciążę. Pozdrawiam.