Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy brak poprawy leczenia przepukliny rozworu przełykowego może oznaczać nerwicę żołądka?

Witam.Ponad dwa lata temu zdiagnozowano u mnie przepukline rozworu przełykowego pomimo leczenia się w tym kierunku leki odpowiednia dieta nic nie pomaga.Nie mam żadnych objawów do tej choroby tylko uczucie ciężkości,pełności w żołądku,okolicy brzucha którego od początku nie mogę zwalczyć i bardzo mi to dokucza w życiu codziennym.Badania mam wszystkie w normie.Kolejna gastroskopie wykazała wrzody,nadzerki oczywiście leki dieta były stostowane.Ale dalej borykam się z tym problemem.Zastanawiam się nad nerwicą żołądka,problem z jelitami. Bardzo dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Badania krwi - potas

Potas jest głównym elektrolitem wnętrza komórkowego w ludzkim organizmie. Jego największe stężenie znajduje się w mięśniach szkieletowych i jest niezbędnym składnikiem do utrzymywania stałych warunków wewnątrz organizmu.

Witam! Przy tzw. refluksie i problemach jelitowo gastrycznych czynnik emocjonalny odgrywa niebagatelną, często główną przyczynę chorobową i przy leczeniu musi być brany pod uwagę. Skoro nie wyszło leczenie "choroby somatycznej", trzeba spróbować leczenia zaburzeń nerwicowych. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy