Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy brak poprawy leczenia przepukliny rozworu przełykowego może oznaczać nerwicę żołądka?

Witam.Ponad dwa lata temu zdiagnozowano u mnie przepukline rozworu przełykowego pomimo leczenia się w tym kierunku leki odpowiednia dieta nic nie pomaga.Nie mam żadnych objawów do tej choroby tylko uczucie ciężkości,pełności w żołądku,okolicy brzucha którego od początku nie mogę zwalczyć i bardzo mi to dokucza w życiu codziennym.Badania mam wszystkie w normie.Kolejna gastroskopie wykazała wrzody,nadzerki oczywiście leki dieta były stostowane.Ale dalej borykam się z tym problemem.Zastanawiam się nad nerwicą żołądka,problem z jelitami. Bardzo dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam.
KOBIETA, 26 LAT 5 dni temu

Badania w RZS

W przypadku podejrzenia reumatoidalnego zapalenia stawów należy poddać się szczegółowej diagnostyce. Profil reumatyczny to badania, które pozwalają zdiagnozować choroby reumatyczne. Na wszelkie pytanie odnoszące się do badań odpowiada dr n. med. Maria Rell-Bakalarska.

Witam!
Przy tzw. refluksie i problemach jelitowo gastrycznych czynnik emocjonalny odgrywa niebagatelną, często główną przyczynę chorobową i przy leczeniu musi być brany pod uwagę. Skoro nie wyszło leczenie "choroby somatycznej", trzeba spróbować leczenia zaburzeń nerwicowych.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety