Czy brak snu mógł spowodować uczucie odpływania krwi z głowy?

Witam. Ostatnio gdy szłam ulica dopadło mnie bardzo dziwne uczucie. Czułam jak krew odpływa mi z głowy. Zrobiło mi się słabo, myślałam że zemdleje. Jednak do tego doszło. Nie miałam też zawrotów głowy czy mroczków przed oczami. To uczucie trwało kilka sekund. Po wszystkim serce waliło mi jak oszlałe. Dodam że tego dnia mało spałam około 3 godzin , rowniez mało zjadłam. Czułam zmęczenie. Czy brak snu mógł spowodować takie uczucie ?

Witam!
Rzeczywiście przedstawione przez Panią fakty mogły doprowadzić do ortostatycznego stanu przedomdleniowego, szczególnie u ludzi młodych, wysokich i szczupłych takie problemy mogą wystąpić.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.