Czy brak widocznego ciałka żółtego oznacza puste jajo płodowe?

Witam. Mam takie pytanie. Miesiączkę miałam 23 maja i mam 31 dniowe cykle zwykle regularnie. Na usg pani doktor powiedziała ze widać pecherzyk ciazowy bez widocznego ciałka żółtego i zarodka czy to oznacza że jest puste jajo?? Proszę o pomoc bo się bardzo boje..

Obraz USG rzeczywiście sugeruje puste jajo płodowe, ale to bardzo wczesna ciąża i należałoby dla pewności wykonać USG za około 2 tygodnie. O dalszym postępowaniu musi bezpośrednio zadecydować ginekolog prowadzący.