Czy branie tego leku może mi zaszkodzić?

Lekarz przepisał mi antybiotyk Sumamed 500mg na boreliozę. Wzięłam dzisiaj pierwsza tabletkę, ale później przeczytałam ulotkę i zobaczyłam, że powinno się zachować ostrożność przy stosowaniu jeśli u pacjenta występują zaburzenia rytmu serca. U mnie występują-mam dodatkowe skurcze, biorę na nie Polfenon 150 mg 2 razy dziennie. Czy branie tego leku może mi zaszkodzić, czy lepiej przestać go brać?

Szanowna Pani, myślę że lekarz zlecając taki antybiotyk uwzględnił Pani chorobę. Dodatkowo stosuje Pani polfenon. Powinna Pani zastosować się do zaleceń lekarza i przyjmować antybiotyk